Yearn Finance, WOOFY ile köpek sürüsüne katılarak% 45 arttı

Yearn Finance, WOOFY ile köpek sürüsüne katılarak% 45 arttı

- in Kripto Para Haberleri
16
0

Dogecoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden 0.70 $ ‘ın üzerine çıkmasına rağmen, köpek tokenleri şaşırtıcı düzeyde popülerlik çekmeye devam ediyor, DeFi “blue-chip” Yearn Finance tartışmasız en önde gelen ekip olarak ortaya çıkıyor. WOOFY belirtecinin piyasaya sürülmesi.

Ancak erken atlayan YFI hayranları, madeni paranın fiyatın stratosfere doğru gittiğini gören faydasını tam olarak anlamamış olabilir.

Yeni projenin fısıltıları, Yearn ile ilişkili kullanıcılarla son 24 saat içinde Twitter’da dolaşmaya başladı. ipucu WUFFY adlı yeni bir belirteçte. Bir köpeği yaladıklarına dair bir fotoğraf yayınlayan ve Yearn geliştiricisi “Banteg” etiketini paylaşan kullanıcılar için bir airdrop söylentileri, Twitter’a yüklenen bir dizi yüz yalayan fotoğraf gördü.

Yearn ekibinin yeni sürümleri için hızla norm haline geldiği için, topluluktaki taraftarlar yeni jetonu tam olarak anlamadan önce satın almaya yarıştı.

WOOFY’nin tek işlevi, YFI varlıklarını yeniden değerlendirmek için bir araç sunmak olmasına rağmen – Woofy Finance arayüzü 1: 1 milyon oranında çift yönlü YFI – WOOFY dönüşümleri sunarken, aşırı coşkulu alıcılar WOOFY’nin fiyatını ima edecek kadar yüksek itti. YFI, token başına 1.5 milyon dolar olacak.

Bu yazı itibariyle, YFI 24 saat içinde% 43 kazanç sağladıktan sonra yaklaşık 88.200 $ ‘dan işlem görüyor.

Topluluk duyarlılığı WOOFY ile ilgili olarak Twitter kullanıcısı “BrotherMuozone” ile bölünmüş görünüyor sonuç “Piyasadaki yeni emicilerden vadiyi sağmaya yönelik tatsız bir girişim” gibi görünen deney, aslında “zekice zamanlanmış ve temalı bir ‘birim önyargılı a / b testi” içeriyor ve tüccarların daha büyük tokenleri tercih edip etmediklerine dair içgörüler sunuyor. dolaşımdaki arz ve düşük fiat fiyatına karşı düşük arz ve yüksek token fiyatı.

Yatırımcıların WOOFY veya YFI’yi tercih etmeleri keyfi olsa da, tüccarların bir jetonu diğerine tercih etmelerinin Yearn’ın genel piyasa değeri üzerinde hiçbir etkisi olmamasına rağmen, WOOFY’nin tanıtımı, iki jeton arasında arbitraj fırsatları yaratarak YFI’nin fiyatındaki dalgalanmayı azaltabilir. .

Bu yazı itibariyle, WOOFY en son 0,09 dolara el değiştirdi, bu da YFI’ye göre kabaca% 3’lük bir prim anlamına geliyor.

Dextools’a göre, Uniswap V2’de en çok görüntülenen 10 eşleşmeden dokuzu köpek tokenleri.