Uniswap v3’ün sıralamasında köpek jetonları hakim

Uniswap v3’ün sıralamasında köpek jetonları hakim

- in Kripto Para Haberleri
17
0

SpaceX’in kurucusu tarafından düzenlenen Saturday Night Live’ın merakla beklenen bölümünün ardından DOGE’nin dramatik çöküşüne rağmen ve varsayımsal Dogecoin CEO’su Elon Musk, yakın zamanda DOGE’nin palto kuyruklarını kullanan birçok köpek token, Uniswap v3’te milyarlarca ticaret hacmi yarattıktan sonra sadece birkaç hafta içinde hala yüzde birkaç yüz arttı.

Sınırlı faydasına rağmen, kendi tanımladığı “ademi merkeziyetçi kendiliğinden topluluk oluşturma deneyi” Shiba Inu (SHIB), DEX’in 5 Mayıs lansmanından bu yana Uniswap v3’ün sıralamalarına hakim oldu.

Uniswap v3’ün lansmanından bu yana, WETH / SHIB eşleştirmesi, hem toplam ücret üretimi açısından 2,4 milyon $ ile hem de yaklaşık 57.000 işlem sayısı ile ikinci sıradaki WETH / USDT’yi yaklaşık 8.500 işlemden oluşan 750.000 $ ile geride bırakarak en iyi eşleştirme olarak yer alıyor.

WETH / SHIB, şu anda 243,2 milyar dolar ile Uniswap v3’te toplam ticaret hacminde üçüncü sırada, WETH / USDT’nin 299 milyar dolar ve WETH / USDC’nin 256,7 milyar dolarının arkasında yer alıyor.

Akita Inu (AKITA) şu anda ücret üretimine göre sekizinci, toplam işlem sayısına göre beşinci ve Uniswap v3’te toplam hacme göre 13. sırada yer alan diğer küçük hizmet tokenleri, köpek token ticareti çılgınlığının ortasında benzer şekilde popülaritesini artırdı. Dogelon Mars (ELON) ayrıca Uniswap’te etkileyici bir performans sergiledi ve toplam işlem sayısına göre altıncı, ücret oluşturmaya göre ise 13. sırada yer aldı.

Cointelegraph’tan Joseph Young, Dogecoin’in de ticaret hacmi çizelgelerinde zirveye çıktığını ve Binance Vadeli İşlemler üzerindeki DOGE / USDT kalıcı sözleşmesinin Bitcoin’i geride bırakarak platformdaki en iyi ticaret eşleşmesi olarak sıralandığını belirtti.

DOGE son 14 günde kabaca% 111 artarken, SHIB% 973, AKITA% 347 arttı ve ELON’un fiyatı aynı dönemde% 479 arttı.