TV izlerken NFT kazanın, DAO Aoki ve 3LAU parça için 1 milyon dolar ödüyor … ve daha fazlası

TV izlerken NFT kazanın, DAO Aoki ve 3LAU parça için 1 milyon dolar ödüyor … ve daha fazlası

- in Kripto Para Haberleri
41
0

Blockchain tabanlı akış hizmeti Sator, kullanıcıların TV izleyerek ve oyun oynayarak NFT’ler, jetonlar ve “diğer ödüller” kazanmalarını sağlayacak merkezi olmayan bir uygulama geliştirdi.

Web sitesine göre, kullanıcıların tam olarak alabilecekleri ödül miktarına ilişkin ayrıntılar seyrek olsa da, verilen NFT’ler doğrudan izlenen şovların miktarına ve uygulamada bulmacalar ve TV trivia’larıyla uğraşırken harcanan zamana bağlı olacak.

Sator CEO’su Isla Perfito, firmanın yarattığını söyledi: “TV yapımcılarının, izleyiciler izlenirken programlarında benzersiz bir NFT deneyimi sunmaları için kolay ve güçlü bir çözüm.”

“NFT’ler platforma pek çok aktivite getirecek, blockchain teknolojisine dalmak isteyen bir kullanıcı için harika bir başlangıç ​​noktası olacak.”

Uygulamanın hangi TV şovu haklarını almayı planladığı açıklanmasa da, şirket kısa süre önce Fakülte Sermayesi, Genesis Block Ventures, Digital Strategies ve PetRock Capital’den yatırım içeren 2 milyon dolarlık bir tohum turunu kapattığını duyurdu.

Blok zincirinden Jenny

Jenny DAO, DJ Steve Aoki ve 3LAU tarafından üretilen tek seferlik bir NFT parçası için 1 milyon dolar ödedi.

Bire bir NFT, “Jenny” adlı tokenize edilmiş bir şarkıdır ve Jenny Metaverse DAO’nun veya Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonun Unicly’deki son lansmanını kutlamak için görevlendirildi. NFT, Aoki ve 3LAU’nun yayınlanmamış bir parçasını içerir ve Pieter Hergert’ten görsel sanatlar eşlik eder.

NFT, Justin Blau olarak da bilinen 3LAU tarafından OpenSea’da basıldı ve daha sonra, kullanıcıların NFT koleksiyonlarını birleştirmesini, bölümlere ayırmasını ve ticaretini yapmasını sağlayan Unicly Protokolü üzerinde akıllı bir sözleşme ile kontrol edilen kasaya aktarıldı.

Metaverse DAO, yönetişim jetonu sahipleri arasındaki ortak mülkiyet için NFT satın alımını finanse etmek için kısa süre önce 7 milyon $ ‘ı bir araya getirdi – Aoki ve 3LAU NFT, topluluğun bu ayın başlarında oy vermesinin ardından koleksiyonunun ilk tercihi oldu.

Paif Aoki organizasyonu ve 3LAU, ücretlerden kaçınmak için OpenSea dışında gerçekleştirilen işlemlerle parçayı üretmek için her biri 499.000 $.

NFT muhtemelen bir süre kilitli kalacak. Jenny’ye göre, Unicly kasasında depolanan NFT’ler, “yalnızca izin veren Jenny Token sahipleri belirli bir eşiğe ulaşırsa ve akıllı sözleşmeye kasanın kilidini açması için talimat verirse serbest bırakılabilir.”

Komedyen Steve Harvey’in NFT’leri şaka değil

Birçok ünlü hızlı para kazanma umuduyla NFT’lere akın ederken, komedyen Steve Havery oyuna daha özverili amaçlar için girmiş gibi görünüyor.

Komedyen, dezavantajlı gençlere sosyal yardım hizmetleri sağlayan kar amacı gütmeyen “Steve and Marjorie Harvey Foundation” için fon toplamak amacıyla 14 Mayıs’ta Rarible aracılığıyla bir dizi NFT’yi bıraktı.

Dizi, Harvey’in stand up komedisinden bir GIF’i tasvir eden 112 basılmış jetonlu açık bir baskı ve bir imza portresini tasvir eden üç basılmış jetonun sınırlı bir sürümünü ve bire bir baskıyı içerir. Bire bir, Harvey’in TV’sinde ilk kez NFT’leri duymaya verdiği şaşkın tepkisini gösteren ve 21 Mayıs’a kadar açık artırmada olan, simge haline getirilmiş bir GIF.

Harvey NFTs – Nadir

Teklif verme yavaştı, ancak açık artırma üç gün önce başladı ve mevcut en yüksek teklif yaklaşık 6.770 $ değerinde 2.2 Sarılmış ETH veya WETH.

WAX, NFT indirimleri için daha fazla ortaklık duyurdu

Merkezi olmayan eğlence ağı WAX, lisanslı NFT’leri piyasaya sürmek için eğlence markaları ile daha fazla ortaklık yaptığını duyurdu.

Yeni ortaklıklar arasında Funimation and Harmony Gold’dan kült favori anime franchise Robotech, ScottGames’ten Five Nights at Freddy’s, Exploding Kittens’tan Bears vs Babies kart oyunu ve Act III’ten Prenses Gelin filmi yer alıyor.

Yeni ortaklıklar, Major League Baseball, Capcom, Atari, Reebok ve DeadMau5 gibi halihazırda etkileyici olan ortaklar listesine eklenir.

Bu yılın Haziran ayında, kültün en sevilen koleksiyon yaratıcısı Funko Pops, paketleri tokenize edilmiş Funk Pop koleksiyonlarını düşürmek için WAX ile ortaklık kurdu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Bitcoin fiyatı, kesin bir hafta sonu sıçraması için çok az umutla 37 bin doların altına düştü

Bitcoin (BTC), hodlers için en son kısa vadeli