Sorgulamalar DOGE heyecanını artırırken TEL skoru tüccarlar için bir zil çalıyor

Sorgulamalar DOGE heyecanını artırırken TEL skoru tüccarlar için bir zil çalıyor

- in Kripto Para Haberleri
26
0

Dogecoin hakkında daha önce söylenmemiş neler söyleyebilirsiniz? Şuna ne dersin: Elon Musk’ın tweetleri DOGE’u dışarı çıkaran tek şey değil.

Cointelegraph Markets Pro aboneleri, bu hafta, herkesin en sevdiği çizgi film köpeğini kudurmuş bir köpeğe dönüştüren perakende ticaret çılgınlığının tam ortasında, Bitfinex’ten bir NewsQuake ™ ‘i yeme fırsatı buldular ve bu daha heyecan verici görülebilir. 0,48 dolardan 0,68 dolara kadar bir ralli.

Dogecoin (DOGE) Analizi

Aşağıdaki grafikte, haberlerin Markets Pro üyelerine Discord ve mobil bildirimleri (kırmızı daire) aracılığıyla nereden iletildiğini ve bunu takip eden ani ve dramatik fiyat artışını görebilirsiniz.

NewsQuakes ™, gerçek zamanlı bir toplama motorundan elde edilir, her dakika binden fazla birincil kaynaktan derlenir ve haberlerin tarihsel önemini belirlemek için bir AI algoritması ile analiz edilir. NewsQuakes ™, stake duyuruları, değişim listeleri ve anahtar ortaklıklar konusunda eğitilmiştir ve insan müdahalesi olmadan sunulduğu için, genellikle piyasa katılımcılarının kripto para birimi alanındaki önemli olayları öğrenmelerinin en hızlı yolu olabilirler.

Bu durumda, her şey normal bir madeni paraymış gibi çalışmış gibi görünüyor: Büyük bir borsada listeleme, kabaca bir gün sonra geri çekilmeye başlayan anında fiyat hareketiyle sonuçlandı. Yine de, Dogecoin ile ilgili haberlerle uğraşırken dikkatli olmak ve bu varlığın haber döngüsü ile olan ilişkisinin başka hiçbir şeye benzemediğini hatırlamaktan zarar gelmez.

iExec (RLC) Analizi

NewsQuakes ™ konusunda, bu hafta ilk yatırımcının nasıl kar elde ettiğine dair mükemmel bir örnek daha vardı.

iExec (RLC), arka arkaya iki NewsQuakes ™ tarafından vuruldu ve bu, varlığın hafta boyunca yaklaşık% 70 değer katmasına yardımcı oldu. 4 Mayıs’ta bir Coinbase listesinin duyurusu geldi – geleneksel olarak çok güçlü bir haber türü (aşağıdaki grafikte ilk kırmızı daire).

Bithumb’dan benzer bir duyuru, ilkinden sadece 36 saat sonra geldi ve madeni paranın momentumunu (ikinci kırmızı daire) birleştirdi.

Bu noktada, Bithumb devreye girdiğinde Coinbase duyurusunun etkileri henüz sona ermediğinden (sistem 72 saatlik getirilere bakar) fiyat dinamiğini iki olaydan birine atfetmek zorlaşıyor.

NewsQuakes ™ ‘in her ikisinde de hızlı bir şekilde hareket eden Markets Pro aboneleri, her listenin tam katkılarını bilmemekte büyük olasılıkla iyidir. Her iki durumda da, habere ilk olmanın değeri, anında pozitif fiyat hareketinden anlaşılır.

Telcoin (TEL) Analizi

Bu analiz, bir Markets Pro üyesinin platforma kripto para birimini eklemeyi önermesinden kısa bir süre sonra sadece 0.11 $ ‘dan 0.48 $’ ın üzerine çıkmak için dramatik bir şekilde yükselen Telcoin (TEL) hakkında bir kelime olmadan tamamlanmayacaktır.

VORTECS ™ Skorlarının oluşturulması zaman alabilse de, yeni listelenen varlığın tüm ticaret geçmişine bakmaya devam ediyorlar – bu nedenle Telcoin’in ilk VORTECS ™ Skoru görüntülendiğinde, algoritma zaten token için yükseliş koşullarında açık bir güvene sahipti.

Aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi, VORTECS ™, fiyat yükselirken bile güçlü yükseliş ivmesi belirlemeye devam etti ve 0.48 $ ‘lık fiyat artışına doğru son itişten yaklaşık 48 saat önce neredeyse benzeri görülmemiş bir 95 puana ulaştı.

VORTECS ™ Skoru Cointelegraph Markets Pro üyelerine özeldir ve algoritmanın bileşenleri olarak duyarlılık analizi, tweet ve işlem hacmi ve fiyat hareketini içerir – bunlar daha sonra bunların tarihsel koşullara ne kadar benzer olduğuna bağlı olarak özel bir formüle göre ağırlıklandırılır. . Bu faktörlerde bir benzerlik varsa, tarihsel emsaller en tutarlı şekilde daha yüksek fiyatlara yol açtığında puan daha yüksek olacaktır.

VORTECS ™ Score 3 Ocak’tan beri geri dönüyor

Markets Pro ekibi, 3 Ocak 2021’den bu yana, VORTECS ™ Puanı bir eşiği geçtiğinde bir pozisyon girmeye ve başka bir puana ulaşıldığında veya belirli bir süre sonra bu pozisyondan çıkmaya dayalı olarak 42 örnek stratejiyi izliyor. Aşağıdaki veriler, 8 Mayıs 2021 saat 13: 00’da (ET) alınan bir anlık görüntüden alınmıştır. Tam metodoloji burada mevcuttur.

Bitcoin Holding:% 79 getiri

İlk 100 altcoin’e sahip olmak:% 485 getiri

En iyi performans gösteren zamana dayalı VORTECS ™ stratejisi (80 Gir / 24 saat Çıkış):% 2.467 getiri

En iyi performans gösteren puana dayalı VORTECS ™ stratejisi (80 girin, 80’i yeniden geçerek çıkın):% 2,800 getiri

Cointelegraph Markets Pro, abonelere özel olarak aylık 99 $ ‘dan veya iki ücretsiz ay dahil olmak üzere yıllık olarak sunulmaktadır. Abonelerin kripto ticareti ve yatırım araştırma ihtiyaçlarına uymasını sağlamak için 14 günlük bir para iade politikası taşır ve üyeler istedikleri zaman iptal edebilir.

Önemli Sorumluluk Reddi

Cointelegraph bir yatırım danışmanı değil, bir finansal bilgi yayıncısıdır. Kişiselleştirilmiş veya kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi sağlamıyoruz. Kripto para birimleri değişken yatırımlardır ve kalıcı ve toplam kayıp riski de dahil olmak üzere önemli riskler taşır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Şekiller ve grafikler, yazım sırasında veya aksi belirtilmedikçe doğrudur. Canlı test edilmiş stratejiler tavsiye değildir. Mali kararlar vermeden önce mali danışmanınıza danışın. Tüm şartlar ve koşullar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

NFT pazarı Rarible, CoinFund liderliğindeki 14 milyon dolarlık bağış toplama turunu kapattı

Kripto yatırımlarından sorumlu olan büyük risk sermayesi firmaları,