Shiba Inu (SHIB) Dogecoin’in gök gürültüsünü çalarken Ethereum fiyatı 4K Dolar’da kapanıyor

Shiba Inu (SHIB) Dogecoin’in gök gürültüsünü çalarken Ethereum fiyatı 4K Dolar’da kapanıyor

- in Kripto Para Haberleri
16
0

Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve Shibu Inu (SHIB), altcoin paketini piyasa değeri dağına çıkarırken tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, kripto piyasası hafta sonu yükseldi.

Dogecoin’in rallisinin ardındaki heyecanın çoğu, Tesla’nın CEO’su ve Dogecoin savunucusu Elon Musk’un popüler Saturday Night Live komedi skeç şovunda ortaya çıkmasına atfedildi. Öte yandan Ether, altcoin’e kurumsal ilgi arttıkça ve yaklaşan Londra hard fork’u yatırımcıların ekstra yükseliş hissettiği için 4.000 dolara doğru yükselmeye devam ediyor.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den elde edilen veriler, 8 Mayıs’ta geç saatlerde kısa bir süre 3.418 $ ‘a düştükten sonra, Ether fiyatının yeniden sakinleştiğini ve 3.958 $’ da yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için% 13’e yükseldiğini gösteriyor.

ETH / USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Bazıları piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para biriminden gelen yükseliş hareketine şaşırmış olsa da, yakın zamanda Ether’in “5.000 $ ‘a kadar nasıl kolayca ayakta kalabileceğini” detaylandıran Cointelegraph piyasa analisti Marcel Pechman için bu durum hiç de şaşırtıcı değil.

Bitcoin (BTC), fiyatı 59.000 $ ‘ın üzerinde tutmaya çalışan boğalarla sessizce yükselmek için spot ışıklarının dışında kaldığı süreyi kullandı.

Köpek temalı ‘meme paraları’ pakete liderlik ediyor

Dogecoin, kripto para birimi tarihindeki en büyük ana akım dikkat çekicilerden biri olarak ortaya çıktı, çünkü yeni kullanıcıların puanları popüler meme token’ından kripto ticareti konusunda ilk tatlarını aldılar.

DOGE için bir hafta süren ivme artışı, Cumartesi günü erken işlem saatlerinde% 25’lik bir artışa neden oldu ve bu, kar alımının fiyatı tekrar 0,68 doların altına düşürmesinden önce değerini tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,74 dolara yükseltti.

DOGE / USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Dogecoin’in çektiği küresel ilgi sayesinde, iki günlük bir rallinin ardından sahneye çıkan Shiba In (SHIB) dahil olmak üzere bir dizi köpek temalı proje ortaya çıktı ve yeni bir kurmak için değerinin% 1.100 arttığını gördü. 0,0000178 dolarla rekor kırdı.

Genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 2.463 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı% 44.8.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.