Ripple, ODL hizmeti için talep arttıkça son çeyrekte iki kat daha fazla XRP sattı.

Ripple, ODL hizmeti için talep arttıkça son çeyrekte iki kat daha fazla XRP sattı.

- in Kripto Para Haberleri
44
0

Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ile devam eden yasal mücadeleye rağmen Ripple, Q1 için XRP satışlarında% 97’lik bir artış bildirdi.

Ripple, 6 Mayıs’ta birinci çeyrek piyasaları raporunu yayınladı ve toplam satış net satışlarının 2020’nin 4. çeyreğinde 76,27 milyon dolardan, bu yılın ilk çeyreğinde 150,34 milyon dolara çıktığını açıkladı.

Ripple, satışlardaki artışın, RippleNet’in işletme sermayesi hizmeti On-Demand Liquidity veya ODL’ye yönelik artan talepten kaynaklandığını belirtti:

XRP satışlarındaki artış, temel ODL müşterilerinin daha derin katılımına bağlanabilir. Ripple, bir yıldan uzun süredir programlı olarak satış yapmadı. “

Firma şunları ekledi: “Ripple, belirli müşterilerin ODL deneyimini iyileştirmek, ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırmak ve anında küresel ödemeleri mümkün kılmak için artan XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak ODL’yi ve temel altyapı ortaklarını desteklemek için satış yapmaya devam etti.”

CryptoCompare’e göre, Ripple’ın toplam satışları, küresel XRP hacminin sadece% 0,07’sini oluşturuyordu.

Ripple’a göre ODL, RippleNet müşterilerinin XRP’de üç saniye içinde uluslararası para birimlerine dönüştürülebilen anında likidite elde etmesini sağlayarak uluslararası ödemeler için önceden finanse edilmiş hesap tutma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Şirket ayrıca, çeyrek boyunca, devasa emanet varlıklarından üç milyar XRP’nin serbest bırakıldığını, ancak 2,7 milyar XRP’nin yeni emanet sözleşmelerine iade edildiğini bildirdi.

Bazıları, XRP’nin son zamanlarda yeniden canlanmasını, Ripple laboratuvarlarının ODL hizmetini Güneydoğu Asya’ya genişletmek için satın alınan sınır ötesi ödeme şirketi Tranglo’da% 40 hisse satın almasına bağladı.

Crypto Valley Association podcast’inin sunucusu ve kripto ve blockchain çözümleri sağlayıcısı Storm Partners’ın yönetici ortağı Sheraz Ahmed, 9 Nisan’da Cointelegraph’a şunları söyledi:

XRP’nin yükseliş ivmesi, Ripple’ın Asya’nın önde gelen sınır ötesi ödeme işlemcisi Tranglo’da yeni açıklanan% 40 hissesi ile besleniyor. Ortaklık şüphesiz Ripple’ın Asya pazarına daha fazla maruz kalmasını sağlayacak. “

Ek olarak, 1 milyon ila 10 milyon XRP’ye sahip cüzdanlar, 4. çeyrekte 1.125’ten 1. çeyrekte 1.196’ya çıkarak% 6.3 arttı.

Ripple Labs’ın 1,3 milyar dolar değerinde kayıtsız menkul kıymetler sattığını iddia eden SEC davası, büyük oyuncuların varlıklarını artırmalarını engelliyor görünmüyor. Rapor, XRP balinalarının sayısının ilk çeyrekte% 3,5 arttığını ortaya koydu. Firma Santiment üzerinden veri yayınladı ve 10 milyon XRP veya daha fazlasını tutan “balina cüzdanları ” 2020’nin 4. çeyreğinde 308’den 2021’in 1. çeyreğinde 319’a yükseldi.

CoinGecko’nun verilerine göre XRP’nin fiyatı son 12 ayda% 648 arttı. Frost Brown Todd’da bir avukat olan John Wagster, 18 Nisan’da Cointelegraph ile görüştü ve XRP’nin devasa kazançlarını, firmanın SEC davasını savunmak için yaptığı son yasal kazançlar yerine genel olarak kripto piyasalarındaki yükselişe bağladı.

Son 24 saatte 14 milyar dolardan fazla XRP el değiştirdi ve şu anda 73 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1.59 dolarlık bir fiyatta duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Çin Bitcoin madenciliği sarsıntısının sürpriz BTC fiyatı sonuçları olabilir – analist

Bir analist, Çin’in Bitcoin (BTC) madenciliği üzerindeki baskısının