Piyasaları hareket ettirmek için Musk’ın Twitter maskaralıklarına ihtiyaç duymayan 5 kripto hikayesi

Piyasaları hareket ettirmek için Musk’ın Twitter maskaralıklarına ihtiyaç duymayan 5 kripto hikayesi

- in Kripto Para Haberleri
25
0

Elon Musk’ın Bitcoin ve Dogecoin konularında sık sık (ve sıklıkla yanlış yönlendirilen) tweet’lerinden daha fazla kripto var. Ve zekice vizyon sahibi CEO / SEC’i tuzağa düşüren memeking, kendisini kendi başına bir haber döngüsü olarak konumlandırmış olsa da, kripto haberleri, altcoin piyasalarındaki büyük fiyat hareketlerini etkileme gücüne sahiptir – özellikle buna ilk tepki veren sizseniz.

Söylentiler ve haberler, kripto para piyasasının dinamiklerinin arkasındaki gerçek tektonik güçlerdir. Cointelegraph Markets Pro veri ekibi tarafından yapılan kapsamlı araştırma, üç tür duyurunun – listelemeler, hisseler ve ortaklıklar – dijital varlıkların fiyatları üzerinde en tutarlı etkiye sahip olduğunu gösteriyor.

İşte son otuz günde kripto para fiyatları üzerinde güçlü bir etkisi olan bu kategorilerdeki en iyi beş son dakika haberi. Dogefather’dan girdi olmadan sunulmuştur.

Celo’nun Deutsche Telekom ile ortaklığı

Küresel bir telekomünikasyon devi, açık kaynaklı bir blockchain ekosistemine katıldığında, bu, pazarı hemen sallama potansiyeline sahip büyük bir haberdir.

Aynı duyuruda şirket, ağın yerel varlığının önemli bir çantasını satın aldığını açıkladığında, madalyonun görünümü daha da yükselişe geçiyor.

Elbette, 20 Nisan’da Celo Network ile Deutsche Telekom arasında her iki kutuyu da kontrol eden stratejik bir ortaklığın duyurusu, CELO için etkileyici bir rallinin habercisi oldu: önümüzdeki 72 saat içinde değerde neredeyse% 75 artış.

Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, büyük fiyat artışından (grafikteki daire ve beyaz çizgi) hemen önce, haberler Markets Pro üyelerine iletildiğinde madeni para 4,00 doların biraz üzerinde işlem görüyordu. Önümüzdeki iki gün boyunca, tüm yolu 7,00 doların üzerine çıkardı.

Binance Staking, IOST’ta stake promosyonu başlattı

Büyük platformlardan yapılan stake duyuruları, özellikle cömert yıllık yüzde getirileri ödendiğinde varlık fiyatlarını önemli ölçüde artırabilir. Birden herkes, bazı güvenli kazançlar elde etmek için söz konusu jetonun bir çantasını ister.

% 27,49’a kadar APY ile Binance Staking promosyonunun lansmanını ortaya koyan IOS Vakfı’nın bu 13 Nisan Medium gönderisinde, IOST tokeninin önümüzdeki üç gün içinde neredeyse% 53 oranında arttığını gördü.

Resim: IOS Foundation Medium

VeChain’in PWC ile Ortaklığı

PricewaterhouseCoopers (PWC), Büyük Dört muhasebe firması arasında sayılan küresel bir profesyonel hizmet sağlayıcısıdır. Teknoloji, finans ve diğer bitişik sektörlerdeki birçok şirkete, blockchain destekli çözümlerin benimsenmesinden en çok yararlanmaya hazırlanıyor.

Kurumsal odaklı proje VeChain’in PWC’nin müşteri tabanına erişmesi haberi, VET tokeninin 13 Nisan’da yayınlanmasından itibaren 72 saat içinde% 46.07’lik büyümesinin de kanıtladığı gibi doğal olarak büyük bir olaydı (grafikte kırmızı daire).

Resim: Cointelegraph Markets Pro

Bitfinex Dogecoin için Marjin Ticareti Ekleme

Duygu odaklı kripto para piyasasında Dogecoin tartışmasız en duyarlı varlıktır. DOGE ticareti her zaman haberlerin başında olmak demektir.

Ancak Elon Musk her Dogecandle’ı kontrol edemiyor… Aslında gerçek haberler DOGE pazarını da etkiliyor.

Memecoin’in en son hype döngüsü, bu fikri desteklemek için bol miktarda kanıt sağladı. Bitfinex, 4 Mayıs’ta DOGE içeren yeni marj alım satım çiftlerini açıkladığında, madeni paranın fiyatı neredeyse% 42 arttı.

Resim: Cointelegraph Markets Pro

Shiba Inu, Binance Innovation Zone’da listeleniyor

Açıkçası, kendine özgü “Dogecoin Killer”, potansiyel kurbanını çevreleyen yutturmacadan büyük ölçüde yararlandı. Doge tanıtım dalgası, genellikle Dogecoin’in taklitçisi olarak etiketlenen bir madeni para olan SHIB’ye taşırken, Binance patronları bir liste kaydı için zamanın geldiğine karar verdi.

Fiyat çizelgesinde görülebileceği gibi, burada zamanlama kesinlikle önemliydi: SHIB’nin fiyatı, haberin 10 Mayıs’ta saat 10: 44’te açıklanmasının ardından dakikalar içinde patladı. Ani bir fiyat patlaması, madeni parayı 0,000013 $ ‘dan 0,000037 $’ a çıkardı ve% 200’e yakın bir noktaya işaret etti. 24 saatten kısa sürede kazanç sağlar.

Resim: CoinMarketCap

Piyasalar Pro NewsQuakes ™

Tüm bu haber değeri taşıyan olayların ortak noktalarından biri, Cointelegraph Markets Pro topluluğu üyelerine Discord ve tarayıcı bildirimleri veya NewsQuakes ™ olarak teslim edilmeleridir.

Dakikaların fark yaratabildiği bir oyunda Markets Pro, kullanılabilir olduğu anda eyleme geçirilebilir haberler sunmaya çalışır.

NewsQuakes ™, gerçek zamanlı bir toplama motorundan elde edilir, her dakika binden fazla birincil kaynaktan derlenir ve haberlerin tarihsel önemini belirlemek için bir AI algoritması ile analiz edilir. NewsQuakes ™, stake duyuruları, takas listeleri ve önemli ortaklıklar konusunda eğitilmiştir ve insan müdahalesi olmadan teslim edildikleri için, genellikle piyasa katılımcılarının kripto para birimi alanındaki önemli olayları öğrenmelerinin en hızlı yolu olabilirler.

Pek çok NewsQuakes ™, Medium gönderilerine veya diğer birincil kaynaklara dayanılarak teslim edilir – genellikle değişim listeleme ekibinin aynı haberleri Twitter’da yayınlama zamanı bile olmadan.

Cointelegraph Markets Pro, abonelere özel olarak aylık 99 $ ‘dan veya iki ücretsiz ay dahil olmak üzere yıllık olarak sunulmaktadır. Abonelerin kripto alım satımına ve yatırım araştırma ihtiyaçlarına uymasını sağlamak için 14 günlük bir para iade politikası taşır ve üyeler istedikleri zaman iptal edebilir.

Cointelegraph bir yatırım danışmanı değil, bir finansal bilgi yayıncısıdır. Kişiselleştirilmiş veya kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi sağlamıyoruz. Kripto para birimleri değişken yatırımlardır ve kalıcı ve toplam kayıp riski de dahil olmak üzere önemli riskler taşır. Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Şekiller ve grafikler, yazım sırasında veya aksi belirtilmedikçe doğrudur. Canlı test edilmiş stratejiler tavsiye değildir. Mali kararlar vermeden önce mali danışmanınıza danışın. Tüm şartlar ve koşullar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

NFT pazarı Rarible, CoinFund liderliğindeki 14 milyon dolarlık bağış toplama turunu kapattı

Kripto yatırımlarından sorumlu olan büyük risk sermayesi firmaları,