Pantera Capital ve Arrington XRP Capital, 5,8 milyon dolarlık Sınırsız Finansman artışına öncülük etti

Pantera Capital ve Arrington XRP Capital, 5,8 milyon dolarlık Sınırsız Finansman artışına öncülük etti

- in Kripto Para Haberleri
13
0

Kripto para varlık yöneticileri Pantera Capital ve Arrington XRP Capital, havuzlanmış tokenler için gelecek vaat eden bir DeFi hazine protokolü olan Unbound Finance için 5,8 milyon dolarlık özel yatırım turunu birlikte yönetti.

Şirket Çarşamba günü yaptığı açıklamada, fonların, yerel UNB stabilcoin ve diğer sentetik varlıklar arasında anında transferler için yerel köprülerin geliştirilmesi de dahil olmak üzere Unbound Finance’in zincirler arası stabilcoin platformunu daha da geliştirmek için kullanılacağını duyurdu.

Unbound Finance, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların teminatlı belirteçlere karşı faizsiz krediler almasına olanak tanıyan “tasfiyesiz teminatlandırma platformu” olarak adlandırılan bir işletme işletir.

Otomatik piyasa yapıcılar “DeFi’nin Sıfırdan Bire Yeniliğidir ve daha fazla verim sağlamak için toplayıcı katmanı oluşturuyoruz [and] Unbound Finance CEO’su ve Kurucusu Tarun Jaswani, “kullanıcılarımız için sermaye verimliliği” dedi.

Unbound Finance’in 5,8 milyon dolarlık zammının arkasında bazı ciddi destekçiler var. Pantera Capital ve Michael Arrington’ın XRP Capital’ine ek olarak proje, Hashed, Coin98 Ventures, LedgerPrime, CMS Holdings ve diğerlerinden doğrudan fon aldı. Angelist, Enjin, Gnosis, Kyber Network, Polygon, Harmony, Polkastarter ve diğerlerinin kurucuları da dahil olmak üzere bir düzineden fazla melek yatırımcısı da zama katıldı.

Pantera CEO’su Dan Morehead, Unbound Finance’in gelişmekte olan DeFi endüstrisi üzerindeki etkisi hakkında şunları söyledi:

“Unbound, likidite havuzu jetonlarına odaklanarak DeFi alanında lider bir rol oynama potansiyeline sahip. DeFi ekosisteminin bu el değmemiş bölümünden yararlanmak için temel araçları geliştirirken Unbound ekibini desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

Son altı hafta içinde dijital varlık piyasaları için cezalandırıcı bir geri dönüş, girişim firmalarının özellikle DeFi alanında gelecek vaat eden projeleri desteklemesini engellemedi. Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, kripto ve blok zinciri tabanlı şirketler, son derece başarılı birkaç özel finansman turunun ardından büyük değerlemeler arıyorlar.

Bu arada Solana’nın arkasındaki blok zinciri geliştirme kolu Salı günü yaptığı açıklamada, Andreessen Horowitz ve Polychain Capital dahil olmak üzere mega yatırımcılardan 314,15 milyon dolar daha topladığını duyurdu.