NFL oyun kurucusu Tom Brady, Bitcoin’e sahip olmanın ipuçlarını veriyor

NFL oyun kurucusu Tom Brady, Bitcoin’e sahip olmanın ipuçlarını veriyor

- in Kripto Para Haberleri
18
0

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusu Tom Brady, tartışmasız tüm zamanların en yetenekli Amerikan futbolcularından biri, Bitcoiner olduğunu ima etti.

Pazartesi, Brady değişti onun Twitter profil resmini lazer gözlerle gösteren biri, potansiyel olarak 1,9 milyon takipçisine Bitcoin’e (BTC) yatırım yaptığını ima ediyor. Futbol yıldızı değişikliği Blockworks’ün kurucu ortağı Jason Yanowitz’den bir günden kısa bir süre sonra yaptı. meydan okudu ona bunu yaptı ve güncellenmiş resmi sağladı.

Kripto varlığının fiyatı, NFL oyuncusunun sahte duyurusundan etkilenmemiş gibi görünüyordu. BTC’nin yayınlandığı tarihte fiyatı, son yedi günde% 8 artarak 57.500 $ ‘dır. Bununla birlikte, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Anthony Pompliano dahil olmak üzere kripto alanındaki oyuncular kabul edildi Brady’nin girişinin Bitcoiner olduğu varsayılıyor.

Yedi kez Super Bowl şampiyonu Nisan ayında, Autograph adlı yeni bir fungible token veya NFT platformunu destekleyeceğini duyurdu. Pazar yeri dijital koleksiyonlar için bir araç sağlamayı hedefliyor ve spor ve eğlence sektörlerinde büyük isimler yer alacak.

Yayın sırasında, Brady’nin temsilcileri Bitcoin varlıkları hakkında herhangi bir yorum yapmamıştı.