Mike Novogratz kriptoda 5 milyar dolardan fazla mı tutuyor?

Mike Novogratz kriptoda 5 milyar dolardan fazla mı tutuyor?

- in Kripto Para Haberleri
20
0

Dijital varlık alanında aktif bir milyarder olan Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, net değerinin% 85’inin kripto para birimlerinde olduğunu söylüyor.

New York Magazine’in Intelligencer’ıyla bugün yayınlanan bir röportajda Novogratz, 2017 boğa koşusundan başlayarak kriptodaki net değerinin yaklaşık% 30’una sahip olmasına rağmen, kripto alanındaki son fiyat artışlarının sahiplerinin değerlemesini artırdığını söyledi. onları milyarder yatırımcının net değerinin “yüzde 85’ine kadar” yapıyor. Bloomberg’e göre Novogratz, 12 Mayıs itibarıyla 6,25 milyar dolar değerinde, yani kripto parası potansiyel olarak 5,3 milyar dolar değerinde olabilir.

Bu tahmin, Novogratz’ın kişisel varlıklarını ve potansiyel olarak kripto şirketlerinin sahipliğini içereceği iddia edildi – Galaxy Digital, geçen hafta kurumsal kripto saklama hizmeti ve cüzdan operatörü BitGo’yu 1,2 milyar dolara satın alacağını duyurdu. CEO, bir HODLer olsa da, yaşam tarzının bu tür yatırımları mümkün kıldığını ekledi:

“Kripto servetinin dışında bir servete sahip olduğum için yeterince şanslıyım. Uzayda olduğum kadar yükseliciyim. Ama bir yaşam tarzından, kendi yaşamlarını gerçekten değiştirme olasılığına sahip olan birçok insan görüyorum. Ve ben beyler, ihtiyatlı olun, masadan biraz kalkın. “

Hem Bitcoin (BTC) hem de Ether (ETH) ‘deki son dalgalanmanın Novogratz’ın hisseleri üzerinde ne gibi bir etkiye sahip olabileceği belirsiz. Elon Musk, Tesla’nın BTC’de araç alımları için desteğini askıya alacağını açıkladığında dün birçok kripto para biriminin fiyatı aniden düştü. Bu düşüş, Bloomberg’in Binance’in hem ABD Adalet Bakanlığı hem de İç Gelir Servisi tarafından soruşturma altında olduğunu bildirmesinden önce geldi.

Yayın anında BTC fiyatı, son 24 saatte% 9’dan fazla düşüş gösteren 49.096 $ ‘dır. Novogratz, “elbette” ETH’nin 5.000 $ ‘lık bir fiyata ulaşabileceğini tahmin ederken, token BTC’ye benzer bir düşüş görüyor ve son 24 saatte% 9 düşerek 3.706 $’ a ulaştı.

Galaxy Digital CEO’su, “Son beş ay, net değerimizin yüzde kaçının kriptoda olduğu konusunda dünyamızı sarstı” dedi. “Kriptolar, nesilde bir kez gerçekleşen bir hamle yaptı. Ve bence insanlar bunun tekrar tekrar olmayacağını anlamalı. Varlık sınıfı olmayan bir varlık sınıfından bir varlık sınıfına geçtiğimiz fikri ancak bir kez gerçekleşebilir. “