MATIC, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan kripto ayılara ‘hayır’ diyor, haftalık% 120’ye yakın kazanç

MATIC, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan kripto ayılara ‘hayır’ diyor, haftalık% 120’ye yakın kazanç

- in Kripto Para Haberleri
32
0

Ethereum altyapı geliştirme platformu Polygon’un MATIC token’ı 18 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı ve o günkü en iyi performans gösteren kripto para birimi oldu.

MATIC / USD 1 saatlik mum grafiği (Coinbase). Kaynak: TradingView

MATIC yeni rekor kırdı

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView, 18 Mayıs’taki işlem sırasında MATIC / USD’nin daha geniş piyasa düşüş trendine sıkı sıkıya karşı çıkarak 2.18 $ ‘a ulaştığını gösterdi.

17 Mayıs’ta büyük borsa Kraken’de listelendikten sonra, MATIC hızla yükseldi ve Kraken bu ayın başlarında haberleri yayınladığında başlayan dramatik bir yükselişi sürdürdü.

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS ™ verileri, son fiyat artışından önce 12 Mayıs’ta MATIC için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı. Cointelegraph’a özel VORTECS ™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve güncel piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS ™, 15 Mayıs’tan itibaren MATIC için eşi görülmemiş yüksek puanlar kaydetti. 99’da, token, platformda şimdiye kadar görülen en yüksek puanı aldı ve bunu, 18 Mayıs’ın en yüksek seviyelerine ulaşan çoklu fiyat artışları izledi.

VORTECS ™ Puan tablosu ve Kraken listeleme uyarısı ile MATIC / USD. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Bu nedenle, piyasa değeri açısından en büyük 17. kripto para birimi, günlük ve haftalık kazançlar açısından diğerlerinin hepsinden daha iyi performans gösterdi. Yazma sırasında, bunlar sırasıyla% 22 ve% 118 idi.

Zamanlama, son günlerini Bitcoin (BTC) üzerindeki satış baskısına paralel olarak varlıklarının değerinin düştüğünü izleyerek geçiren birçok tüccar için bir nimetti.

Popüler tüccar Scott Melker “MATIC tek başına portföyümü kurtarmaya çalışıyor” söyledi Twitter takipçileri.

MATIC’in arkasındaki yakın, son 24 saatte% 21 getiri ile Synthetix Network Token (SNX) ve ardından% 17 ile Telcoin (TEL) oldu.

Tüccarlar “alt sezon 2.0” a güveniyor

Buna karşılık, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi,% 6 artışla 1,61 dolara yükselen XRP haricinde kırmızı renkteydi.

Bununla birlikte, uzun süredir piyasa katılımcıları için, “her zamanki gibi iş” olarak kaldı – son olaylar, henüz yeni oluşmakta olan bir ekosistemi yeniden değerlendirmek için bir neden değildi.

Tüccar Rekt Capital “Birçok Altcoin, çok yıllı piyasa yapıları geliştiriyor” tweet attı 18 Mayıs’ta.

“Önümüzdeki birkaç gün, hatta bir veya iki hafta boyunca herhangi bir kısa vadeli korku veya belirsizliğin bu uzun vadeli oluşumları ve yapıları değiştirmesi olası değildir.”

Bitcoin, Şubat ayından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 42.000 $ ‘a sıçradı ve dip seviyesinin henüz gelmeyebileceğine dair uyarıların ortasında bir miktar kaybetti.