Lego ve Disney emektarı dijital koleksiyon platformu Terra Virtua’ya katıldı

Lego ve Disney emektarı dijital koleksiyon platformu Terra Virtua’ya katıldı

- in Kripto Para Haberleri
22
0

Dijital koleksiyon platformu Terra Virtua, pazarlama bölümünü yönetmek için marka bilinci sahibi Pierre Dadd’ı seçti ve bir blockchain şirketine geçiş yapan yüksek profilli bir yöneticinin bir başka örneğini daha sundu.

Terra Virtua Çarşamba günü, Dadd’ın pazarlama müdürü pozisyonu için işe alındığını duyurdu. Dadd’ın pazarlama ve marka geliştirmede 20 yılı aşkın tecrübesi var ve bu da onu Terra Virtua’nın pazarlama çabalarına öncülük etmek için güçlü bir aday yapıyor.

Dadd’ın LinkedIn profili, en az Nisan ayından beri şirkete dahil olduğunu gösteriyor. Görevi kabul etmeden önce üç yıl boyunca kendi özel marka danışmanlığını yürüttü. Ayrıca Lego, The Walt Disney Company ve Auto Trader UK’de uzun süreli kariyer duraklarına sahiptir.

Dadd, Terra Virtua’ya katılmaktan heyecan duyduğunu ve şirketin marka profilini yükseltmenin zorluğunu memnuniyetle karşıladığını söyledi.

“Ekip, işi piyasada gerçekten farklı kılan benzersiz bir öneriye sahip güçlü bir platform oluşturdu. Şimdi benim rolüm bundan yararlanmak ve birlikte Terra Virtua’yı geniş, kitlesel pazar çekiciliğine sahip birinci sınıf bir marka haline getireceğiz. Başlamak için sabırsızlanıyorum ”dedi.

Terra Virtua’nın CEO’su Gary Bracey, Dadd’ın anlaşılmaz token piyasasını ana akım haline getirmek için gereken “zengin bir deneyim” getirdiğini söyledi ve ekledi:

“NFT’leri popüler algıda tutmanın zor bir mücadele olacağını biliyoruz ve Pierre’in Disney ve LEGO’daki zengin deneyimi bize bu yönde rehberlik edecek.”

Terr Virtua, geçen Kasım ayında özel yatırımlarda 2,5 milyon dolarlık güvence sağladığından beri genişleme modunda. Woodstock, NGC Ventures ve AU21 Capital liderliğindeki yatırım turu, şirketin sözde “kitle pazar” NFT ekosistemini geliştirmeye devam etmesine izin verdi.