Gemini, ETH 4.000 $ ‘ın altına düştüğü için kilit sistemlerde’ düşük performans ‘bildirdi

Gemini, ETH 4.000 $ ‘ın altına düştüğü için kilit sistemlerde’ düşük performans ‘bildirdi

- in Kripto Para Haberleri
21
0

Büyük ABD merkezli kripto para borsası Gemini bugün iki hizmet kesintisi yaşadı ve şimdi mobil uygulamasında, web arayüzünde ve uygulama programlama arayüzünde düşük performans bildiriyor.

Gemini durum sayfasındaki bir güncellemeye göre, kripto borsası bugün 13:24 EST’de olası hizmet kesintileri raporlarını araştırmaya başladı. Borsa, tüm hizmetlerini yalnızca birkaç dakika sonra geri yüklediğini söylemesine rağmen, Gemini birkaç saat sonra başka bir hizmet kesintisi bildirdi ve sistemlerinde belirsiz bir nedenden dolayı “düşük performans yaşanıyor” dedi.

Yayınlanma sırasında, Gemini’nin desteklediği tüm tokenlerin yatırılması ve çekilmesi hizmet kesintisinden etkilenmedi. Ancak, firmanın mobil uygulaması, faiz getiren programı Gemini Earn, banka havaleleri ve diğerlerinin kullanıcıları sorunlarla karşılaşabilir. 17:06 EST itibarıyla Gemini, bir düzeltme uyguladığını ve sonuçları izlediğini bildirdi.

Kripto borsalarındaki kesintiler ve kesintiler, tüccarlar token almaya veya varlıklarını satmaya çalışırken bazen belirli kripto para birimlerindeki dalgalanmalara bağlanabilir. Gemini’nin ilk hizmet kesintisi, bugün Ether’in (ETH) tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 4.200 dolardan fazla bir fiyata ulaşmasından kısa bir süre sonra meydana geldi.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC), ETH, XRP ve diğerleri dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri, yaklaşık 16:00 EST’de benzer bir fiyat düşüşü yaşadı, ETH% 14’ün üzerinde düşerek 3.650 $ ‘a ulaştı, BTC Mayıs ayından beri ilk kez 54.000 $’ ın altına düştü 4 ve XRP 1,25 $ ‘a kadar düştü. Şu anda piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para olan Dogecoin’in (DOGE) fiyatı aynı anda düşmüş olsa da, token fiyatı son 24 saattir zaten düşüyordu.