Gate.io Güvenilir mi ?

Gate.io güvenilir mi

insanlar gate.io güvenilir mi sorusunu bugünlerde oldukça fazla soruyor. Gate.io Borsası 2013 yılında kurulmuş olup, güvenilir borsalar arassında yer almaktadır. Kripto para alım ve satımları için pratik bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Borsaların işlem hacimlerine bakıldığında 6. sırada yer almaktadır. Özellikle yaptığı startup projeleri ile yüksek kar marjları vermektedir.

 

BINANCE HANGİ KOİNİ LİSTELEYECEK?

Bildiğiniz üzere binance borsasının listeleme duyurusu yaptığı altcoinlerde 10X yükselmeler görebiliyoruz. Peki hangi koini listeleyeceğini nereden bileceğiz? Gate.io borsası listelenecek coinlerin büyük çoğunluğunu daha Binance listelemeden portföyüne eklemektedir. Gate.io borsasında piyasaya yeni giren coinleri takip ederek çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

 

Gate Borsasına Nasıl Kayıt Olunur ?

Gate.io borsasına kayıt işlemi diğer borsalarla aynı mantıkda yapılır. Türk kullanıcılar için hiç bir kısıtlama bulunmamaktadır.

1- Kayıt Linkine tıklayın : https://www.gate.io/signup/3879068

2- Ülke/Bölge – Kullanıcı Adı – E Posta – Şifre kısımlarını doldurun.

3- Güvenliğinizi sağlamak için fon şifrenizi belirleyin.

4- Hayırlı olsun. Üye oldunuz 🙂

5- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra 2FA Güvenlik işlemlerinizi tamamlayın ve alım satıma başlayın.

 

Gate.io güvenilir mi ?

Genel intibaya bakacak olursak gate.o güvenilir mi sorusunun cevabı evettir. Burada önemli olan sizlerin doğru adımlar atmasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*