En iyi DEX toplayıcı DeFi hakimiyeti için rekabet ederken 1 İNÇ fiyat yeni bir zirveye ulaştı

En iyi DEX toplayıcı DeFi hakimiyeti için rekabet ederken 1 İNÇ fiyat yeni bir zirveye ulaştı

- in Kripto Para Haberleri
44
0

Merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi gelişip tüm kripto para birimi sektörünü kapsayacak şekilde genişledikçe, en iyi merkezi olmayan borsa (DEX) toplayıcısı olma yarışı, alana yeni girenlerin haftalık bazda ortaya çıktığı görülüyor.

Son zamanlarda fiyatının yeni bir rekor seviyeye ulaştığını gören en iyi DEX toplayıcılarından biri, projenin web sitesine göre “Ethereum ve Binance Akıllı Zincir genelinde en fazla likiditeye erişim, en düşük kayma ve en iyi döviz kurları” sunan bir protokol olan 1 İNÇ.

1INCH / USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den gelen veriler, 5 Mayıs’ta 5,15 $ ‘a yakın bir düşük seviyeye ulaştıktan sonra, 1INCH fiyatının% 47 artışla 6 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 7,55 $’ a yükseldiğini gösteriyor.

Yeni likidite entegrasyonları ralliyi ateşliyor

1INCH tarafından yaşanan son fiyat artışı, 6 Mayıs’ta protokolün Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde çalışan ve hızla yükselen MDEX DeFi ekosisteminden elde edilebilen likiditeyi bir araya getirdiği duyurusuyla ateşlendi.

Bu yeni entegrasyon, 1 İnç’in erişimini daha da genişletmeye ve bugüne kadarki en yaygın entegre DeFi toplayıcı konumunu sağlamlaştırmaya yardımcı oldu.

MDEX likiditesinin duyurulan entegrasyonunu, “DeFi’ye kullanıcı dostu bir giriş noktası” sunan 1INCH Cüzdan’ın piyasaya sürülmesiyle hemen takip etti.

Cüzdanın ortaya çıkmasıyla aynı zamanda ekip de duyuruldu WXT token arzının% 20’sini Stellar (XLM) ağından Ethereum (ETH) ağına taşımaya yardımcı olmak için WireX (WXT) dijital ödeme platformuyla ortaklık kuracağını söyledi.

Bu gelişmeler birlikte, 1INCH rallisinin 7 Mayıs’ın erken işlem saatlerinde 6 Mayıs’ta 6.30 $ ‘a kadar düşmeden önce, 6 Mayıs’ta 7.55 $’ lık rekor seviyeye yükselmesine yardımcı oldu.

Fiyat geri çekilmesinin ardından ve protokolün yeni yükseltmeleri entegre etmek için ne kadar hızlı çalıştığının bir kanıtı olarak, ekip 1 İNÇ duyuruldu 5 Mayıs’ta piyasaya sürülen Uniswap (UNI) V3’ü entegre etti. Sonuç olarak, 1INCH fiyat gün içi en yüksek 7,13 $ ‘a duyurulmasının ardından% 13 oranında yükseldi.

1 İNÇ fiyat grafiği Mayıs ayının ilk haftasına doğru yatay işlem yaparken, Cointelegraph Markets Pro’dan gelen VORTECS ™ verileri, son fiyat artışından önce 1 Mayıs’ta altcoin için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS ™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının bir kombinasyonundan elde edilen tarihi ve güncel piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS ™ Skoru (yeşil) – 1INCH fiyatı. Kaynak: Cointelegraph Piyasaları Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, VORTECS ™ Skoru Mayıs’a doğru düz bir şekilde ilerliyordu ve ardından 1 Mayıs’ta yükselmeye başladı ve fiyatın önümüzdeki 24 saatte% 47 artmasından yaklaşık 3 gün önce 77’de zirveye ulaştı.

Projenin Binance Akıllı Zincir ile olan son entegrasyonları, kendi yerel cüzdanının piyasaya sürülmesi ve Ethereum ağında en çok kullanılan DEX’lerden biri olması, projenin otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılığına öncülük ettiğinin sinyalleri ve DeFi, kripto alanında getiri fırsatları. Bu gelişmelerin her biri, token’ın daha fazla yükseliş için iyi konumlandırıldığını gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.