‘Dogefather’ Elon Musk, fiyat 0,50 doların altına düştüğü için jetona şaka yollu diyor

‘Dogefather’ Elon Musk, fiyat 0,50 doların altına düştüğü için jetona şaka yollu diyor

- in Kripto Para Haberleri
36
0

Elon Musk tarafından Twitter’da sıklıkla itilen meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin, Tesla CEO’sunun Cumartesi gecesi canlı, ama çarpışmalar fiyatı aya düşürmedi.

Maye Musk, komedi gösterisindeki açılış monologunda şaka yollu oğluna o hafta sonu Anneler Günü hediyesinin bir parçası olarak herhangi bir Dogecoin (DOGE) almayacağını umduğunu söyledi. İlk söz, canlı izleyicilerden gülme payını almış olsa da, Musk’ın “finans uzmanı” Lloyd Ostertag Cumartesi gecesi canlı’Haftasonu Güncellemesi segmenti daha derinlemesine yapıldı ve DOGE fiyatında% 30’luk bir düşüşten önce geldi.

Musk karakterine “Dogefather” olarak atıfta bulunarak Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve DOGE için fiyatların yükseldiğini ancak SNL oyuncu kadrosu üyesi Michael Che’nin “Dogecoin nedir” sorusuna şaka yollu bir cevap veremediğini söyledi. ? ” Konuk, jetonun geçmişi ve dolaşımdaki arz hakkında bilgilerle kaçtı ve yönünü değiştirdi, ancak sonunda DOGE’nin ABD doları kadar “yaklaşık gerçek” olduğunu ve kripto para biriminden bir “acele” olarak bahsettiğini söyledi.

Açılış monologundan kısa bir süre sonra, DOGE’nin fiyatı Mayıs başında yarım doları aştığından beri ilk kez 0,69 dolardan 0,50 doların altına düştü. Musk’ın “Dogefather” segmentinin ardından kısmen toparlanmasına rağmen, token son 24 saatte 0,43 $ ‘a kadar düştü ve yayınlandığı sırada 0,48 $’ dan işlem görüyor.

Pek çok kişi Musk’ın komedi şovuna çıkmasının DOGE’un fiyatını artırmasını bekliyordu. imalı iki hafta önce Twitter’da bir taslakta veya Dogefather adlı bir karakter olarak rol alacağını söyledi. Tesla CEO’su ve Dallas Mavericks basketbol sahibi Mark Cuban’ın tweetleri ve perakende yatırımcıların r / WallStreetBets’teki gönderileri, bu yıl token’daki önemli fiyat artışlarından sorumlu olabilir – DOGE’nin fiyatı 1 Ocak’ta 0,01 doların altındaydı.

Kripto alanının unsurları ana akım medya kuruluşlarında bildirildiği için, Cumartesi gecesi canlı daha geniş bir kitleye ulaşabilir. NBC şovu, Mart ayında fungible tokenlerin arkasındaki çılgınlığa odaklanan bir rap taslağı yayınladı. Buna ek olarak, Beacon Pictures’ın kripto temalı bir TV komedi dizisi hazırlamayı planladığı bildiriliyor.