Doge NFT’leri çok vay, Paris Hilton bir NFT danışmanı, NFT oyunu 3 milyon dolar artırdı

Doge NFT’leri çok vay, Paris Hilton bir NFT danışmanı, NFT oyunu 3 milyon dolar artırdı

- in Kripto Para Haberleri
14
0

Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı ve aynı zamanda 2015 yılında kendi DOGE zulasını kullanılmış bir Honda Civic eşdeğeri karşılığında satan Billy Markus, değiştirilemez token (NFT) pazarına girdi.

9 Haziran’da Markus, “Çok cap, çok deflasyon, birçok tokenomik” olarak tanımladığı “Capped Dogecoin” adlı Doge tabanlı NFT’lerin düşüşünü açıkladı. Birçok Mevcut.”

NFT’ler üç katmana ayrılmıştır ve tümü, Dogecoin beyzbol şapkası içinde ikonik Shiba Inu’nun bir resmiyle birlikte dönen bir altın madeni parayı tasvir eder – üst iki katmanlı NFT’ler renkli bir başlık, bir dış uzay arka planı gibi daha fazla ayrıntıya sahiptir. ya da madeni paraya parlatıcı cila.

Tier-one, 420 kopyadan oluşan açık bir sürümdür ve Rarible’da mevcut fiyatlarla 208.52 $ değerinde 0.081 sarılı Ether (wETH) karşılığında satın alınabilir.

Katman iki, Rarible’da zaten satıldı ve her biri yaklaşık 2.063 dolar değerinde 0.8 Ether (ETH) için satılan üç kopyası vardı.

Üçüncü katman, bugün erken saatlerde Foundation’da 3.866 $ değerinde 1.5 ETH’ye satılan ve Vakıf kullanıcısı “swaggmire” ile NFT haklarını satın alan bire bir içeriyordu.

İlginç bir şekilde, “swaggmire” NFT’yi yaklaşık 1 milyon dolar değerinde 420.69 ETH için yeniden listelemeye devam etti, ancak fiyatı hemen 15.500 dolar değerinde 6 ETH’ye değiştirdikleri için bu bir şaka gibi görünüyordu.

Paris Hilton, NFT danışmanı oldu

Diğer ünlüler o zamandan beri piyasadaki fiyatların soğumasının ardından NFT alanını terk ederken, milyarder ve kendini “patron kız” olarak tanımlayan Paris Hilton ikiye katlanıyor.

Origin – Paris’ten 8 Haziran Medium blog gönderisine göre, ekibe bir yatırımcı ve danışman olarak katıldı ve firma, toplumun üst kademelerine nasıl hitap edileceği konusunda uzmanlık sağlamak için onu arıyor.

“Bir yatırımcı ve danışman olarak Paris, ünlüler, etkileyiciler ve markalar gibi üst düzey içerik oluşturucular için NFT’lerle en etkili şekilde nasıl değer yaratılacağı konusunda stratejik tavsiyelerde bulunacak.” blog yazısı okundu.

Origin, alıcıların ve satıcıların merkezi olmayan bir ortamda işlem yapmasına yardımcı olan Ethereum tabanlı bir protokoldür.

Firmanın web sitesine göre proje, kullanıcıların kendi alanlarında NFT satışlarına ev sahipliği yapmalarını sağlayarak ve ayrıca yönetişim belirteci ve OUSD stabilcoin ile birlikte getiriler sunarak “NFT’leri ve DeFi’yi” kitlelere ulaştırmak istiyor.

Muhafızlar Birliği

Cointelegraph ile paylaşılan bir duyuruya göre Guild of Guardians adlı mobil tabanlı yeni bir NFT oyunu, “Founder’s NFT satışının” ilk dalgasını tamamladı ve 3 milyon dolarlık satış topladı.

Satış, oyuna dahil edilecek, fiyatları 200 ila 100.000 dolar arasında değişen, kullanılabilir ve “oynanabilir” NFT’lerin bir koleksiyonu içindi.

Gürcüler Loncası

Filipinler merkezli kripto oyun topluluğu Yield Guide Games, 100.000 $ değerindeki 10 “efsanevi lonca” NFT’sinden birini satın aldı. Efsanevi lonca NFT, 50’ye kadar oyuncunun oyuna girmesine izin verir ve lonca sahibine oyundaki lonca işçiliğinden %10’luk bir kazanç kesintisi sağlar.

“Topluluğun tepkisi inanılmazdı. Guild of Guardians’ın Oyun Lideri Derek Lau, tüm satışların %50’den fazlasının yönlendirmeler yoluyla geldiğini ve topluluğun birbirleriyle paylaşımda bulunduğunu ve gerçek bir ‘paylaşılarak kazanılan’ bir yönün olduğunu gösterdiğini belirtti.

Oyun, kazanmak için oynama modelini takip ediyor, ancak Lau, sadece parasal ödüllerle ilgili değil, oynaması eğlenceli bir oyun geliştirmenin önemini de dile getirdi:

Lau, “‘Oynat-to-kazan’dan ziyade, ‘oyna ve kazan’ fikrini aşılamak istiyoruz – oyuncuların sadece para kazanmak için değil, aynı zamanda eğlence ve harika bir oyun için oynamalarını sağlamak istiyoruz.” dedim