Delphi Digital, 5 milyon dolarlık NFT yatırımı ‘sendikası’ oluşturuyor

Delphi Digital, 5 milyon dolarlık NFT yatırımı ‘sendikası’ oluşturuyor

- in Kripto Para Haberleri
25
0

Çok hizmetli bir kripto para birimi yatırımı, danışmanlık ve araştırma firması olan Delphi Digital, Cuma günü, fungible tokenlere ve NFT ekosistemine odaklanan yeni bir yatırım kanadı olan “Delphi InfinNFT” nin lansmanını duyurdu.

Twitter’daki bir gönderiye göre, fon “NFT pazarlarına, DAO’lara, sosyal belirteçlere, fraksiyonelleştirmeye, NFT altyapısına ve sendikanın yatırım döngüsü sırasında ortaya çıkabilecek diğer tüm yeni gelişmelere” 5 milyon ABD Doları tutarında yatırım yapacak ve ekip desteklenecek. ünlü NFT toplayıcı “Gmoney” tarafından.

Kullanım senaryosunun nasıl bir afiş taşıyıcısı olduğu ve blockchain’i halkın bilincine getirdiği göz önüne alındığında, NFT odaklı bir fon sürpriz olmayabilir. Bununla birlikte, NFT fiyatları herkesin bildiği gibi değişken olabilir ve daha geniş kripto piyasalarıyla ilintisiz olabilir.

Delphi’nin kurucu ortağı Yan Liberman, Cointelegraph’a şirketin her türlü düşüşü atlatmaya hazır olduğunu söyledi.

“Fonumuzun çok uzun vadeli bir odağı var, bu nedenle oynaklık daha az endişe verici. Aslında, uygun fiyat girişleri yapabileceği için fırsatçı olarak düşünüyoruz ”dedi.

Ek olarak, şirketin yatırım süreçlerinin yeni bir varlık sınıfına odaklanmak için değiştirilmesi gerekmeyecek.

“Yatırım sürecimiz, Delphi Ventures’ta kullandığımıza çok benziyor. Yoğun bir durum tespiti ile başlar ve proje ve manzara hakkında kapsamlı bir tartışma yapmak için uzmanlık yelpazemizi kullandığımız geniş kapsamlı bir yatırım komitesiyle sona erer. Yatırım felsefesi de en iyi kurucuları ve fikirleri Delphi’nin sunduğu her şeyle desteklemeye çalışmamız açısından benzer. “

Firmanın “ilk” zincir üzerinde NFT odaklı fon olma iddiası, yine de bazı pembe tüyleri karıştırdı. Delphi’nin Twitter başlığında birden fazla üye hızlıca işaret ettiği için Flamingo DAO, bir NFT yatırım grubu olarak kurulan ilk DAO’ydu ve son aylarda yüksek fiyatlı alımlarla manşetlere çıktı.

Bununla birlikte, üstünlük belirten ifadeler bir yana, gruplar arasında rekabet olması pek olası değildir. Flamingo DAO’nun şimdiye kadarki yatırımlarının çoğu doğrudan NFT’lere yapılmış olsa da, InfinNFT altyapıya odaklanmaya çalışıyor, ancak Liberman “Hem NFT altyapısına hem de doğrudan NFT’lerin kendilerine yatırım yapmayı planlıyoruz” dedi.

Delphi, geçen yıl Axie Infinity oyunundan NFT destekli birkaç nadir “mistik” Axies’e yatırım yaptığını duyuran NFT’lere yabancı değil. Liberman, Cointelegraph’a fonun sadece oyun NFT’leri için değil, aynı zamanda üretime bile ulaşmamış geniş kullanım durumları konusunda heyecanlandığını söyledi.

“Axies ve genel olarak oyun NFT’leri, inanılmaz derecede yükselişe geçtiğimiz NFT’lerin sadece bir alt sektörü. Başvuruların çoğunun henüz düşünülmediğine inanıyoruz, bu da bizi bu fonu başlatmak için inanılmaz derecede heyecanlandırıyor. “