Crypto Twitter, Zuck’ın keçilerine neden gerçekten ‘Max’ ve ‘Bitcoin’ adını verdiklerini çözüyor

Crypto Twitter, Zuck’ın keçilerine neden gerçekten ‘Max’ ve ‘Bitcoin’ adını verdiklerini çözüyor

- in Kripto Para Haberleri
19
0

Facebook’un kurucu ortağı Mark Zuckerberg, sosyal medyaya giderek evcil hayvanlarından ikisinin “Bitcoin” ve “Max” olarak adlandırıldığını duyurduktan sonra kripto topluluğu genelinde heyecan uyandırdı.

Zuckerberg, 11 Mayıs Facebook gönderisinde “Keçilerim: Max ve Bitcoin” şeklinde evcil keçilerinin meraklı isimlerini duyurdu.

Analist LilMoonLambo 97.000 takipçisine tweet atarak keçilerin isimlerine yanıt olarak Crypto-Twitter çılgınca bir spekülasyona sürüklendi: “Mark Zuckerberg kendisinin ve Facebook’un satın aldığını duyurmadan önce mümkün olduğunca fazla BTC biriktirmek için iki haftanız var Yıllık hissedarlar toplantısında Bitcoin … Pompa muhteşem olacak. ”

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, zil sesi Zuckerberg’in “Bize keçilerinin isimleriyle Bitcoin maksimalisti olduğunu mu söylüyor?”

Influencer “Thinking Crypto” da haberlerde oldukça yükselişe geçti, tweet atma “Elon Musk ve Tesla pompasının bir şey olduğunu düşünüyorsanız, Mark Zuckerberg Facebook pompasına hazırlanın!”

Ancak, Compound Labs CEO’su Robert Leshner, kripto-Twitter’ın heyecanına şüpheyle yaklaştı ve tweet’i ” [Zuckerberg] akşam yemeğinde Bitcoin Max (ustaları) yiyor olacak. “

Leshner, Bitcoin ve Max’in akşam yemeğinde servis edildiği konusunda haklı olabilir. 2019’da Twitter CEO’su Jack Dorsey, Zuck’ın keçilerinden birini lazer tabancasıyla öldürdüğünü ve akşam yemeğinde ona servis ettiğini açıkladı.

Seyirciler, Facebook CEO’sunun keçilerinin yeni isimleriyle kripto sektörüne kasıtlı bir mesaj gönderdiği sonucuna varmasına rağmen, Zuckerberg’in kripto varlıklarının son zamanlarda artan popülaritesi arasında sadece eğlenmeye ve sosyal medyada bir tepki uyandırmaya çalışması mümkündür. .

Geçtiğimiz ay, Facebook’un Bitcoin varlıklarını Q1 kazanç raporunda bilançosunda ortaya çıkaracağına dair söylentiler dolaşmıştı. Ancak 28 Nisan raporu, şirketin herhangi bir kripto varlığına sahip olmadığını ortaya çıkaracak.