Coinbase Wallet, Chrome tarayıcı uzantısı ekler

Coinbase Wallet, Chrome tarayıcı uzantısı ekler

- in Kripto Para Haberleri
25
0

Dijital para borsası Coinbase, yerel cüzdanı için kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalara ve merkezi olmayan finansa doğrudan masaüstlerinden daha kolay bağlanmalarını sağlayan yeni bir tarayıcı eklentisini duyurdu.

Coinbase Wallet tarayıcı uzantısı artık Google Chrome’da mevcut, şirket Pazartesi günü duyurdu. Coinbase Wallet lideri Sid Coelho-Prabhu, 1 milyondan fazla Coinbase Wallet müşterisinin düzenli olarak Uniswap ve Compound gibi uygulamalara bağlandığını söyledi. Yeni Chrome uzantısı, bu süreci kolaylaştırarak, her bağlanmak istediklerinde mobil cihazlarında bir QR kodu tarama ihtiyacını ortadan kaldıracak.

Coelho-Prabhu açıkladı:

“Bugünden itibaren, Coinbase Cüzdan uzantısıyla bu dapp’lara masaüstünden erişmeyi ve bunları kullanmayı çok daha basit hale getiriyoruz. Yeni uzantı, masaüstünde dapp’lara anında erişim sağlar – Cüzdan hesabınızı uzantıya bir kez bağladıktan sonra, tek tıklamayla tüm dapp’lara göz atmakta özgürsünüz. “

Yeni uzantı, merkezi olmayan borsalarda işlem yapan ve fungible token veya NFT toplayan kullanıcıları da destekliyor. Diğerlerinin yanı sıra Rarible, OpenSea, SushiSwap, Matcha, Synthetic ve Aave gibi merkezi olmayan uygulamalar da desteklenmektedir.

CoinGecko verilerine göre Coinbase, son 24 saatte yaklaşık 10,6 milyar dolarlık işlem gerçekleştiren Coinbase Pro platformu ile dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Yalnızca Binance daha fazla hacmi yönetir.

Coinbase ayrıca halka arz için başvuran ilk büyük kripto para birimi borsası oldu. Şirketin COIN hisseleri Nisan ortasında Nasdaq’a ulaştı. Yeni listelenen diğer birçok hisse senedi gibi, COIN de kısa ticaret geçmişinde aşırı dalgalanma yaşadı ve kısa süre önce 250 $ ‘lık liste öncesi referans fiyatının altına düştü.