Casper (CSPR) IOU tokeninin bir haftada% 2.300 artmasının 2 nedeni

Casper (CSPR) IOU tokeninin bir haftada% 2.300 artmasının 2 nedeni

- in Kripto Para Haberleri
21
0

Kripto para piyasasındaki boğa piyasası döngüleri, hem günlük tüccarlar hem de uzun vadeli yatırımcılar için heyecan verici olabilir, ancak fiyatların hareket etme hızı, döngü kendini göstermeden önce ivmeyi yakalamak isteyen yeni projeler için bir zorluk yaratabilir. .

Bu gerçeklik, borsalarda token IOU’lar şeklinde listelenen bazı projelere yol açmıştır, böylece ilgili taraflar, token resmi olarak serbest bırakılmadan önce alım satım işlemine girebilirler. Polkadot (DOT), bu süreçten geçen bir jetonun en bilinen örneklerinden biridir.

Kazık kanıtı bir blockchain platformu olan Casper (CSPR), bu IOU sürecinden yararlanan nispeten yeni bir projedir ve token değeri, erken yatırımcıların 7 Nisan’da ilk madeni para teklifinin sona ermesinden bu yana önemli kazanımlar elde etti. altcoin’i 0,03 dolara satın alabilir.

CSPR / USD 1 saatlik grafik. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap’ten alınan veriler, CSPR fiyatının 6 Mayıs’tan bu yana% 2.300 yükseldiğini ve heyecan ve işlem hacminin artmasıyla 10 Mayıs’ta 1.15 $ ‘dan en düşük seviyeden 28 $’ a yükseldiğini gösteriyor.

Büyük değişim listeleri çılgınlığı ateşliyor

CSPR IOU belirteci, ICO’sunun tamamlanmasından kısa bir süre sonra, Mayıs ayının başına kadar 3 $ ‘ın altında işlem gördüğü BitZ gibi daha belirsiz, düşük hacimli borsalarda listelendi.

Cointelegraph Markets Pro tarafından kaydedilen bir gelişme olan CSPR’nin altıncı en büyük kripto para birimi borsası olan Huobi’de listeleneceğine dair 9 Mayıs’ta işlem hacminin artmaya başlamasıyla birlikte token için fiyat hareketi 7 Mayıs’ta toparlanmaya başladı. NewsQuakes sistemi fiyat rallisinden önce.

NewsQuakes ™. Kaynak: Cointelegraph Piyasaları Pro

CSPR’yi listeleyen borsalardaki işlem hacmi, duyuruyu takiben altı kat arttı ve bu, token fiyatını bir aydan biraz daha uzun bir süre önce ICO fiyatından 933 kat daha yükseğe çıkardı.

Ortaklıklar, önemli kullanım durumu potansiyeline işaret ediyor

Birden fazla ortaklık ve protokol geliştirmeleri Casper’ın güçlü bir temele ve önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösterdiğinden, projenin Twitter beslemesinde yapılan bir kaydırma, token’ın yükselen değerinin arkasında sadece spekülatif yutturmaca olmadığını gösteriyor.

Casper’ın ardından mainnet lansmanı 31 Mart’ta protokol, ile ortaklıklar da dahil olmak üzere çok sayıda işbirliğini duyurdu Terra Virtua, BÜYÜK jeton, WISeKey ve Lider Girişimler. Ekip ayrıca DEVvDAOCasper ağında açık kaynak geliştirme için hibe veren bir platform.

Protokol ayrıca, dünyanın blok zinciri sektörüne sundukları gerçek büyüme potansiyeli açısından nispeten kullanılmayan iki bölgesi olan Afrika ve Orta Doğu’ya geliştirme ve genişlemeye odaklanmasından da yararlandı.

Casper, büyük borsalarda geniş çapta listelenmemiş olsa da, jetonu çevreleyen yutturmaca ve DOT gibi diğer IOU listelerinin performansı, yatırımcıların projeyle ilgilendiğini kanıtlıyor.

Tüccarlardan gelen spekülasyonların yanı sıra, projenin zaten BitGo gibi yerleşik kripto firmalarıyla güçlü ilişkileri var ve çeşitli kullanım durumlarının olması, son fiyat artışını çevreleyen yutturmacadan daha fazlası olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.