BTC, ETH, BNB, DOGE, XRP, ADA, DOT, BCH, LTC, LINK

BTC, ETH, BNB, DOGE, XRP, ADA, DOT, BCH, LTC, LINK

- in Kripto Para Haberleri
23
0

Ether’deki (ETH) astronomik ralli herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Boğalar bugün 4.000 $ ‘lık genel gider engelini kolayca aştı ve bu da en büyük altcoin’in pazar hakimiyetini% 19’un üzerine çıkardı.

Tüccarlardan keskin alımlara şahit olan sadece Ether değil. Litecoin (LTC) ve Cardano (ADA), geniş tabanlı bir altcoin rallisini düşündüren tüm zamanların en yüksek seviyelerini yükseltti.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC), 60.000 $ işaretinin yakınında mücadeleye devam ederken ivmesini kaybetmiş görünüyor. Bu, Temmuz 2018’den bu yana ilk kez pazar hakimiyetini% 44’ün altına çekti.

Günlük kripto para piyasası performansı. Kaynak: Coin360

Bununla birlikte, Bitcoin’in son zamanlardaki düşük performansı, uzun vadeli boğaları sarsmadı. Morgan Creek Capital Management kurucusu ve CEO’su Mark Yusko geçtiğimiz günlerde CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’in altının “parasal değerine” rakip olacağını söyledi.

Yusko, “Altının parasal değeri 4 trilyon dolarsa, dijital altın bu toplama kadar hareket etmelidir” diye ekledi. Bu, Yusko’nun öngörüsünü yerine getirmek için Bitcoin’in gelecekte 235.000 $ ‘a yükselmesi gerektiği anlamına geliyor.

Kritik destek ve direnç seviyelerini belirlemek için ilk 10 kripto para biriminin çizelgelerini inceleyelim.