BTC, BNB, ADA, LTC, BAĞLANTI

BTC, BNB, ADA, LTC, BAĞLANTI

- in Kripto Para Haberleri
15
0

Geçen hafta, birkaç tüccar bir pompa bekledikleri için Elon Musk’ın Saturday Night Live görünümüne yol açan Dogecoin (DOGE) satın aldı. Bununla birlikte, Musk’ın monolog sırasında Dogecoin’den bahsetmesi, ralli tüccarlarının aradığı sonucu vermedi ve profesyonel tüccarlar, bir kırılma bekleyen acemi tüccarlar üzerindeki pozisyonlarını terk etmiş olabilirler.

Dogecoin bugün gün içi 0.41 $ ‘a düştü ve önceki günün kapanışına göre% 34’ün üzerinde değer kaybetti. O zamandan beri, meme kripto para toparlanmaya çalışıyor ve 0,54 dolara yükseldi. Dogecoin fiyatındaki keskin düşüş, herhangi bir temel sebep olmaksızın yutturmaca satın almanın mide çalkalama dalgalanmasına neden olabileceğini gösteriyor.

Günlük kripto piyasa verileri görünümü. Kaynak: Coin360

Öte yandan, Ethereum (ETH) yukarı hareketini daha da uzatarak 4.000 $ ‘ın hemen altına düştü; Bitcoin (BTC) ise her küçük rallide güçlü bir satışa işaret ederek 60.000 $’ ın altında kaldı. Bitcoin’de birkaç günlük menzile bağlı eylem, yükseliş trendinin bir sonraki ayağına zemin hazırlayabileceği için olumlu bir işarettir.

Altcoin ücretini yöneten Ether ile birlikte, kısa vadede daha iyi performans gösterebilecek ilk 5 kripto para birimine bakalım.