BTC, beş yıl içinde 250 bin dolara ticaret yapabilir: Morgan Creek Capital CEO’su

BTC, beş yıl içinde 250 bin dolara ticaret yapabilir: Morgan Creek Capital CEO’su

- in Kripto Para Haberleri
22
0

Morgan Creek Capital Management kurucusu ve CEO’su, Bitcoin’in bir sonraki piyasa döngüsünün, piyasa değeri ve 200.000 $ ‘dan fazla alım satım yoluyla varlığın rakibini altın görebileceğine inanıyor.

CNBC’de görünürken Ticaret Ülkesi 9 Mayıs’ta Mark Yusko, Bitcoin’in hızla benimsenmesini FAANG şirketlerinin – Facebook, Apple, Amazon, Netflix ve Google’daki büyümesiyle karşılaştırdı.

“Bu bir ağ ve ağlar katlanarak büyüyor. Bu, trilyon dolar değerinde tarihteki en hızlı ağ, hangisine baktığınıza bağlı olarak 15 ila 20 yıl süren FAANG’ların hemen ardından. “

Yusko’nun fiyat tahmini, Bitcoin’in altına “parasal değer” ile rakip olacağı varsayımına dayanıyor – bir ülkenin para birimi veya fiatının doğrudan altınla bağlantılı bir değere sahip olduğu altın standardından türetilen bir kavram. “Altının parasal değeri 4 trilyon dolarsa, dijital altın bu toplama kadar hareket etmelidir” dedi.

Yusko’nun tahmini, Bitcoin’in yaklaşık 59.000 $ ‘a el değiştirmesi ve yaklaşık 1.1 trilyon $’ a yükselmesi ile Bitcoin’in gelecekte en az 235.000 $ karşılığında işlem yapabileceğini öne sürüyor.

Yatırım yöneticisi, Bitcoin’in değer interneti için temel katman protokolü haline geleceğini, Bitcoin’i İletim Kontrol Protokolü / İnternet Protokolü veya TCP / IP’ye benzeterek bilgisayarların internet üzerinden bağlanmasına ve veri paylaşmasına izin veren standart protokol olacağını tahmin etti.

Ethereum, Litecoin ve Dogecoin gibi son birkaç günde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşan diğer protokoller veya kripto varlıklar sorulduğunda, daha fazlası için yer olduğunu belirtti. Ancak, DOGE hayranı olmayan Yusko şunları ekledi:

“Binlerce coin var ve DOGE bu kategoride gerçekten işe yaramaz, bunlar sadece altta yatan bir değeri veya kullanım durumu olmayan faydalı tokenlerdir ve sonunda yok olurlar.”

Yazı yazılırken, Bitcoin günde% 1.7 daha yüksek 59.200 $ ‘dan işlem görüyordu, Ethereum 4.000 $’ ın üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesindeydi, ancak DOGE, Saturday Night Live şovunda Elon Musk’tan bir sözün ardından yeni rekor seviyelerde etiketledikten sonra düştü. .