Bitcoin fiyatı için yükseliş sinyalleri girerken Cardano 2 Dolarlık direnci kırdı

Bitcoin fiyatı için yükseliş sinyalleri girerken Cardano 2 Dolarlık direnci kırdı

- in Kripto Para Haberleri
19
0

Cardano’nun ADA tokeni, zayıf bir Bitcoin’den (BTC) spot ışığı çalmak için bazı altcoinlerin düşüş ruhunu bozmasıyla 15 Mayıs’ta 2.40 $ ‘a yaklaştı.

ADA / USD 1 saatlik mum grafiği (Binance). Kaynak: Tradingview

Fiyat keşfinde ADA 2,50 $ ‘a yaklaştı

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den gelen veriler, ADA / USD’nin hafta sonu boyunca 2,38 $ rekorunu kırdığını gösterdi.

Tüccarlar, uzun zamandır beklenen 2 doların kısa vadede devreye gireceğinden şüpheleniyorlardı, Cardano boğaları Cuma günü bir gecede bir anda düştü.

2 doların ortadan kalkmasıyla, fiyat keşif modu etkinleştirildi ve bir konsolidasyon dönemi başlamadan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerini 2,30 dolardan başlattı.

Bu nedenle Cardano, Ethereum (ETH) gibi daha önce başarılı olan altcoinleri bile, çoğu token Cumartesi günü kayıplar gördüğü için paraları için çalıştırıyordu.

Popüler tüccar ve analist Rekt Capital “$ ADA şimdi $ ETH ile Altcoin Market Cap arasındaki boşluğu daraltıyor” kayıt edilmiş günde.

“ADA, her ikisi de +% 150 yükselen ETH ve Altcoin Market Cap ile karşılaştırıldığında şimdi +% 80 arttı.”

BTC fiyatı üzerinden PlanB: “heyecanlıyım”

Cardano’ya katılmak, yalnızca bir avuç büyük altcoin idi; bunlar, 24 saatte% 24’lük kazanç ve% 130’un üzerinde haftalık getiri sağlayan Polygon (MATIC) tarafından yönetildi.

Dogecoin (DOGE) ve Ethereum Classic (ETC) gibi diğerleri, genel eğilim doğrultusunda hafif kayıplar verdi. Hafta başında% 20 düştükten sonra kaybettiği zeminin bir kısmını geri kazanan Bitcoin, 50.000 $ ‘ı geri kazanmayı başaramadan işlem aralığının alt sınırına yakın kaldı.

Ancak kısa zaman dilimlerinde, tüccar arkadaş Scott Melker yine de vurgulanmış Bitcoin’in göreceli güç endeksi (RSI) için yükseliş sinyalleri – önümüzdeki günlerde daha sağlam ilerleme sağlayabilecek bir şey.

BTC fiyat modellerinin stoktan akış ailesinin yaratıcısı PlanB için, RSI davranışı “tipik” idi ve BTC / USD 2017’nin sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasından önce görülen aralıkla karşılaştırılabilirdi.

“Bitcoin göreli güç endeksi (RSI): 2013 ile 2017 arasında RSI’da (sarı daireler) tipik boğa döngüsü ortasında düşüş yaşıyoruz,” yorum yaptı eşlik eden bir tablonun yanında.

“Önümüzdeki birkaç ay için heyecanlıyım.”

Blok sübvansiyon halving’leri arasındaki aylara karşı Bitcoin RSI grafiği. Kaynak: PlanB / Twitter