Bitcoin fiyat metriği, 42.000 $ ‘lık düşük seviyelerde nadir’ dip satın al ‘fırsatı yakalıyor

Bitcoin fiyat metriği, 42.000 $ ‘lık düşük seviyelerde nadir’ dip satın al ‘fırsatı yakalıyor

- in Kripto Para Haberleri
24
0

Bitcoin (BTC), klasik bir gösterge bir fiyat dalgalanmasına işaret ettiği için bu hafta bir yükselme veya kırılma anıyla karşı karşıya.

İşlem için ağ değeri (NVT) fiyatına göre, BTC / USD 42.000 $ ‘ın hemen üzerindeki son düşük seviyelerde bir sıfırlama için sırada.

NVT, önemli bir BTC hareketi çağırıyor

Elon Musk’tan gelen tweetlerin bir sonucu olarak olumsuz duyguları azalttıktan sonra Bitcoin, Şubat ayından itibaren tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın kesin bir destek oluşturmaya çalışıyor.

Aynı zamanda, potansiyel yerel fiyat kutuplarını keşfetmek için kullanılan NVT, pazarın 2018’in başlarına veya geçen Mart ayındaki çapraz varlık çöküşüne benzer bir olaya baktığını öne sürüyor.

2018’in başlangıcı, bir yıl süren ayı piyasasını müjdeledi, geçen yıl ise Bitcoin, düşük seviyelerden tüm zamanların en yüksek seviyesine sıçradı – analistlerin hala faaliyette olduğunu iddia ettiği bir boğa koşusu.

Bitcoin’i NVT fiyatının altına getiren 42.000 $ ‘lık düşüşle, istatistikçi Willy Woo dikkat çekti 12 yıllık tarihi boyunca benzer olaylara.

Decentrader ticaret paketinin kurucularından olan Filbfilb, “Aklını kaybedenler için biraz hopium.” katma gösterge hakkında.

BTC / USD ve NVT fiyat grafiği. Kaynak: Willy Woo / Twitter

Birkaç kişi gibi “sosu satın al” mı?

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, NVT ve türevleri doğru bir şekilde Q1 2021’in patlayıcı büyümesini çağırdı.

NVT, sadece araç Bununla birlikte, boğaların bir devamlılık çağrısı için cephaneliğinde ve yeni veriler de eski ve yeni BTC avcıları arasında belirgin bir farkı vurguluyor.

Örneğin fiyat düşüşü, son alıcıların panik içinde satılmasıyla geldi. ezici bir çoğunlukla zararına. Aksine, eski varlıklar mutlu bir şekilde mevcut likiditeyi satın aldı.

Analist William Clemente, “Çeviri: Bunun gibi BTFD fırsatları çok sık gelmiyor,” yorum yaptı NVT verilerinde.