Bitcoin desteği uyarının ortasında sallanıyor BTC fiyatı bir sonraki 40 bin dolara ulaşabilir

Bitcoin desteği uyarının ortasında sallanıyor BTC fiyatı bir sonraki 40 bin dolara ulaşabilir

- in Kripto Para Haberleri
16
0

Bir endüstri CEO’su, Bitcoin (BTC), daha yüksek destek seviyeleri tutmazsa fiyatın 40.000 $ ‘a kadar düşebileceğini söyledi.

Ile konuşmak Bloomberg 11 Mayıs’ta, dijital varlık türevleri borsası Delta Exchange CEO’su Pankaj Balani, BTC / USD için yeni önemli kayıplar tehlikesi olduğu konusunda uyardı.

Balani, altcoinlerin BTC düşüşüne karşı direncinden şüphe ediyor

Bitcoin, Pazartesi günü bir gecede yaklaşık% 5 oranında değer kaybetti, en son tanıdık bir düşüş ve geri tepme döngüsünün yaklaşık 59.500 $ ‘dan başlayan kritik direncin altına düştü.

Yazım sırasında, en büyük kripto para birimi 55.000 $ ‘ın biraz üzerinde işlem gördü.

Balani için, 50.000 dolar artık boğalar için kumda önemli bir çizgi oluşturuyor ve onu tutamamak, 40.000 dolarlık bir tabanı olan yeni bir alt ticaret koridoru açacaktır.

Genel olarak kripto para birimleri, böyle bir senaryo altında “daha düşük hareket etmelidir” diye ekledi.

BTC / USD 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: Tradingview

Perspektif, bu hafta veri tabanlı analitikten daha iyimser tahminlerle kavuşuyor. Cointelgraph’ın bildirdiği gibi, balina satın alma işlemi daha önce BTC / USD’yi minimum 52.000 $ ‘da tutmak için ihbar edilmişti.

Balinalardan gelen büyük bir destek kümesi – 58.000 $ ‘dan 120.000 BTC – yine de kısa vadeli kayıpları durduramadı ve daha küçük kümelerin aynı şekilde yapabilme kabiliyetine dair bir soru işareti bıraktı.

Cointelegraph ayrıca, döviz emir defteri desteğinin yalnızca 50.000 $ ‘dan başladığını ve bu sınır ile tüm zamanların en yüksek seviyesi 64.500 $ arasında birkaç teklif bulunduğunu belirtti.

Altcoinler yüksekten düşüyor

Bununla birlikte, en son fiyat hareketine tepki veren popüler yorumcular, piyasanın genel oynaklığının büyük ölçüde tanımlanmış sınırlar dahilinde hareket ettiğini belirterek her zamanki gibi soğukkanlı davrandılar.

Altcoinlerde, son günlerde art arda yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra Ether (ETH) bir nefes alarak, gün içinde bir sıfırlamanın başladığını hissetti.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’ın yeni Twitter eylemi, neredeyse bir haftalık kazancı eşleştirerek yaklaşık 0,50 dolara düşen Dogecoin (DOGE) için yeni bir büyüme dalgası yayınlama potansiyeline sahipti.