Bitcoin 50.000 $ ‘a yakın destek ararken altcoinler patlıyor

Bitcoin 50.000 $ ‘a yakın destek ararken altcoinler patlıyor

- in Kripto Para Haberleri
26
0

Bitcoin (BTC) yön aramaya devam ediyor, ancak bu gerçekleştikçe, Ether ve altcoinler 13 Mayıs’taki satıştan daha yüksek oranda sıçradı. Dogecoin, Coinbase’in önümüzdeki aylarda (DOGE) listeleyeceğini açıklamasının ardından başlayan% 47’lik rallisi ile yatırımcıları şok etti. Doge fiyatı da Elon Musk’tan sonra yükseldi tweet attı “Sistem işlem verimliliğini iyileştirmek için Doge geliştiricileriyle birlikte çalışıyordu. Potansiyel olarak umut verici. “

Kurtarma sırasında birçok altcoin çift haneli kazançlar görse de, Bitcoin (BTC) fiyatı 50.000 $ seviyesinin yakınında zayıflamaya devam etti, çünkü en az 1.000 BTC içeren balina cüzdanları bir önceki aya göre% 4,7 düşerek olası kar alımını gösteriyor. veya farklı varlıklara dönüş.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den elde edilen veriler, Bitcoin kurtarma işlemi sessize alınmışken, Ether (ETH) talebinin% 18’lik bir ralliye yol açtığını ve altcoin 14 Mayıs’ta 4,173 $ ‘a kadar bir gün içi en yüksek seviyeye ulaştığını gösteriyor.

ETH / USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

En yüksek altcoin’deki kazançlar, karışık temel gelişmelerin ortasında gelir; Glassnode’dan elde edilen veriler, en az 32 ETH’ye sahip cüzdanların son aylarda istikrarlı bir şekilde düştüğünü ve ağın yaklaşan kanıtı için daha az kişinin “tam doğrulayıcılar” olmakla ilgilendiğini gösterdi bahisli blok zinciri.

Altcoinler yükseliyor

Piyasanın resmi olarak bir altseasonu yaşayıp yaşamadığına dair tartışma devam ederken, ticari marka özelliklerinden biri, yatırımcıların dikkatlerini altcoin piyasasına yeniden odaklamasına ve Bitcoin hakimiyetinde düşüşe yol açan yan ticaret Bitcoin’dir.

Toplam piyasa değeri hakimiyetinin yüzdesi. Kaynak: CoinMarketCap

2021’in çığır açan yıldızlarından biri, son 24 saatte fiyatının% 60 artarak 1.75 $ ‘dan yeni bir rekor seviyeye ulaştığını gören Polygon (MATIC).

Fiyatı 13 Mayıs’taki düşük seviyelerden% 45 artan bir başka proje, Coinbase’in jetonu listeleyeceğini açıklamasının ardından haftanın başlarında adrenalini artıran merkezi olmayan bir bulut bilişim ağı olan iExec RLC’dir (RLC).

Diğer önemli performanslar arasında Ergo (ERG) fiyatında% 80 artış ve token fiyatını 800 $ ‘ın üzerine çıkaran Sora (XOR) fiyatında% 48 artış yer alıyor.

Günlük kripto para piyasası performansı. Kaynak: Coin360

Genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 2.307 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı% 40.3.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.