Balina satın alma yeni 52K $ tabanına işaret ederken Bitcoin boğa koşusu ‘herhangi bir zamanda’ sona ermeyecek

Balina satın alma yeni 52K $ tabanına işaret ederken Bitcoin boğa koşusu ‘herhangi bir zamanda’ sona ermeyecek

- in Kripto Para Haberleri
17
0

Ether (ETH) 4.000 doları geçtiği ve Pazartesi günü birden fazla altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördüğü için, veriler hala daha fazla satın alma iştahı olduğunu gösteriyor.

Tüccarlar kripto para yatırmaya hazırlanıyor

Bir ticaret çılgınlığı altcoinleri sarsarken, Bitcoin (BTC) konsolide olmaya devam ederek 60.000 $ ‘lık dirençle başa çıkmaya hazır olduğuna dair işaretler gösteriyor.

Bazı alts, özellikle Dogecoin (DOGE) geçen haftadan bu yana soğurken, tüccarlar yorgun olmaktan uzak ve daha fazlası için hazır. Analist Lex Moskovski, borsalara giren stabilcoin sayısıyla bunun yerinde bir şekilde kanıtlandığını söyledi.

Stablecoin girişleri aylardır yükseliş trendindeydi ve borsaları terk ettikleri kısa “sıfırlama” dönemleri dışında genel yön net.

Bu, yatırımcıların kısa sürede çeşitli kripto para birimlerindeki pozisyonlara girmeye hazır olduklarını ve beklediklerini gösteriyor.

Borsalardaki sabit para rezervleri, son günlerde 11,5 milyar doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve yazı yazılırken küçük bir tersine döndükten sonra hala 11 milyar doların üzerine çıktı.

“Borsalardaki sabit paralar ATH aralığında kalmaya devam ediyor,” Moskovski söyledi Twitter takipçileri.

“Bazı siyah kuğu olayları dışında, bu mitingin yakın zamanda biteceğini görmüyorum.”

52.000 $ “BTC tabanı olmalı”

Daha önce Cointelegraph, 50.000 $ ‘ın üzerinde bir teklif faizi eksikliğini ortaya koyan, özellikle Binance’in borsa emir defterlerinin bileşimi hakkında bir haber yapmıştı.

Bununla birlikte, veriler aynı zamanda Bitcoin balinalarının – büyük hacimli yatırımcılar – 54.000 ila 58.000 dolar arasında önemli pozisyonlar biriktirdiğini gösteriyor.

Bitcoin balina kümeleri. Kaynak: Whalemap / Twitter

Kaynak izlenerek derlendi Balina haritasıRakamlar, ilginç bir şekilde, aralıktaki en büyük balina parası kümesinin 58.000 $ ‘dan 120.000 BTC olduğunu gösteriyor.

Kripto para tüccarları, birçok kripto para birimi için boğanın “yakın zamanda” sona ermeyeceğinin bir işareti olarak borsalara hala stabilcoin gönderiyorlar.

Whalemap ekibi Cointelegraph’a “Balina birikimi kümeleri, NVT, zincir içi hacim profili ve diğer zincir üstü ölçümler 52.000 $ ‘ın taban olması gerektiğini gösteriyor” dedi.

“BTC’nin boğa koşusu henüz bitmedi.”